Wnętrza B&B Warszawa-Okęcie w nowej odsłonie

Odnowione pokoje i na nowo zaprojektowane lobby – to tylko niektóre zmiany wprowadzone w hotelu B&B Warszawa-Okęcie, który od maja przyjmuje gości w odmienionych wnętrzach. Nowe wnętrza zaprojektowała pracownia Tremend.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie otwarty został w grudniu 2011 r. – Od tego czasu zmieniły się nieco zarówno standardy naszej sieci, jak i oczekiwania naszych klientów– mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.– Inwestycja w nowy design to zatem działanie podyktowane z jednej strony chęcią podniesienia jakości przestrzeni dla gości, z drugiej zaś – dążeniem do zapewnienia spójnego wystroju we wszystkich naszych obiektach.

W nowych wnętrzach nowoczesny design przeplata się z elementami nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie Warszawy. Zmodernizowano pokoje i korytarze, nowy wygląd zyskało także hotelowe lobby.  – Celem było stworzenie funkcjonalnej, a zarazem klimatycznej i przytulnej przestrzeni, w której można spokojnie popracować, wypocząć czy odbyć spotkanie. Wierzę, że udało nam się to osiągnąć i goście będą czuli się u nas jeszcze lepiej niż dotychczas mówi Kamila Henssien, dyrektor hotelu B&B Warszawa-Okęcie.

Jak przyznaje Beatrice Bouchet, projekt modernizacji był trudny, bo prowadzony w funkcjonującym obiekcie. – Za nami ogrom pracy, ale i jeszcze większa satysfakcja, bo efekt naprawdę robi wrażenie. Jestem przekonana, że nowy wystrój wnętrz spodoba się gościom i wpłynie na większy komfort pobytu w naszym warszawskim hotelu podsumowuje Beatrice Bouchet. B&B Warszawa-Okęcie oferuje 154 pokoi, bezpłatny dostęp do szybkiego internetu oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *