Przemysław Orchowicz dyrektorem Novotel Warszawa Centrum   PERSONALIA

Przemysław Orchowicz, ostatnio zarządzający dwumarkowym kompleksem Novotel & ibis Wrocław Centrum, został dyrektorem hotelu Novotel Warszawa Centrum z 742 pokojami. Zastąpił Vincenta Dujardina, który został dyrektorem trzymarkowego kompleksu Mercure – ibis – Adagio w Moskwie.

Fot. Katarzyna Paskuda

Cała droga zawodowa Przemysław Orchowicza związana jest z marką Novotel. Był m.in. dyrektorem sprzedaży warszawskiego Novotelu Centrum. W 2012 r. został dyrektorem generalnym Novotelu Poznań Malta. W 2013 r. otwierał Novotel Łódź Centrum. W 2016 r. został dyrektorem kompleksu Novotel & ibis Wrocław Centrum, w który przekształcony został dawny hotel Orbis Wrocław. Pełnił też funkcję dyrektora regionu Wrocław. Był nominowany do tytułu „Hotelarza Roku 2016” w kategorii „Hotelarz do 35. Roku Życia”. Przemysława Orchowicza we Wrocławiu zastąpił Sebastian Marona, wcześniej dyrektor poznańskiego hotelu Mercure Centrum.

Novotel Warszawa Centrum to największy hotel miejski i drugi co do wielkości w Polsce (po Gołębiewskim w Karpaczu). Oprócz 742 pokoi na 31 piętrach dysponuje też 16 salami konferencyjnymi, restauracją i lobby barem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *