Profesjonalny system aromatyzacji i neutralizacji w Twoim obiekcie

Każdy zapach może budzić w nas pewne skojarzenia i odświeżać wspomnienia. Czasem będą one jednoznacznie pozytywne, innym razem negatywne. Dlatego warto jest postawić na odpowiednio dobraną aromatyzację hotelową, która sprawi, że goście poczują się wyjątkowo i będą chcieli przebywać w nim ponownie.

O tym, że dobre pierwsze wrażenie to fundament wpływający na rangę danego obiektu i ocenę gości, wie już każdy Hotelarz i Restaurator. Wchodząc do danego lokalu klient spotyka miłą obsługę, stylowe wnętrze i czuje to coś, co pozostanie w jego pamięci na zawsze. Tak, to właśnie zapach, który ma niebagatelne znaczenie niemal w każdym biznesie. Potwierdzili to naukowcy Richarda Axela i Lindy Buck, którzy w 2004 roku dzięki swoim badaniom odkryli, że zapachy mają konkretny wpływ na pracę mózgu oraz złożoną grę hormonalną decydującą o naszym zachowaniu i emocjach.

Kala to polski producent olejków zapachowych, odświeżaczy powietrza, żelowych zawieszek oraz wkładów zapachowych. Produkty firmy Kala są znane i cenione na rynku usług profesjonalnych natomiast sieć dystrybucji obejmuje cały kraj. W jej asortymencie znajdziecie Państwo olejki zapachowe do pomieszczeń KALA Chanti, wkłady zapachowe do elektronicznych odświeżaczy powietrza, odświeżacze powietrza, dozowniki oraz wkłady systemu Air Blitz EASY FRESH, żelowe zawieszki i wkłady zapachowe najwyższej jakości. Obok bogatej oferty produktowej firmy, Kala przygotowała dla Państwa wyjątkowe usługi – aromamarketing, dyfuzyjna aromatyzacja i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów. Jej ponad 15-letnie doświadczenie i duża wiedza z zakresu aromatyzacji przestrzeni i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów zaowocowały stworzeniem marki iFRESH, która jest bazą usług aromamarketingu.

W systemie iFRESH stosowane są urządzenia wykorzystujące technologię dyfuzji zimnego powietrza. W tym procesie zamiast używania ciepła, wentylatora lub parowania, urządzenia zapachowe pobierają przefiltrowane powietrze, aby rozprowadzać zapachy w ultra-suchej mikro mgiełce. Dzięki temu doświadczamy pełnego zapachu, który równomiernie pokrywa aromatyzowaną przestrzeń oraz maksymalizuje powierzchnię aromatyzacji. Dyfuzja zimnego powietrza jest najbezpieczniejszym, najczystszym oraz najskuteczniejszym sposobem rozprowadzania wysokiej jakości olejków zapachowych. Marka iFRESH to bardzo szeroki wachlarz zapachów, który pozwala na wybranie odpowiedniego do danego pomieszczenia: restauracji, stref relaksu, fitness, sal konferencyjnych, toalet czy recepcji. Każdej z potrzeb odpowiada inny zapach, a użycie niewłaściwej kompozycji może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Dzięki rozwiązaniu iFRESH otrzymują Państwo pomoc w postaci profesjonalnego doradztwa w doborze indywidualnego kodu zapachowego i urządzenia, które można również wypożyczyć.

Kala aromatyzację iFRESH proponuje w 2 wariantach:

Abonament – w tej wersji firma KALA zajmuje się wszystkim, a Państwo otrzymują urządzenie w formie wypożyczenia. W ramach abonamentu dostarczane są również wkłady zapachowe. Co miesiąc otrzymują Państwo fakturę.

Zakup – w tej wersji kupują Państwo urządzenie, a następnie wkłady do urządzenia.

Ponieważ każde pomieszczenie jest inne, każde ma inny kształt, w każdym jest inne rozłożenie ruchów powietrza. Z tego względu Kala do każdego klienta podchodzi indywidualnie, nie tylko proponując i pomagając w wyborze odpowiedniego zapachu, ale także urządzenia, określając najlepszą intensywność dystrybucji i miejsce montażu.

Firma Kala daje Państwu również rozwiązanie w postaci szerokiego wyboru dyfuzorów. Urządzenia te dobierane są do każdego pomieszczenia indywidualnie. Dyfuzor wykorzystuje technologię nanodyfuzji, która pozwala na aromatyzacje powierzchni od małego gabinetu, lobby hotelowego aż po wejścia galerii handlowych. Specjalny system umożliwia programowanie intensywności zapachu w wybrane dni tygodnia i o określonych godzinach. Dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem aromatyzacji.

W bogatym asortymencie firmy Kala znajdziecie Państwo olejki zapachowe do pomieszczeń KALA Chanti, wkłady zapachowe do elektronicznych odświeżaczy powietrza, odświeżacze powietrza, dozowniki oraz wkłady systemu Air Blitz EASY FRESH, żelowe zawieszki i wkłady zapachowe najwyższej jakości. Dowodem wysokiej jakości produktów Kala jest otrzymana nagroda za zapach DELICE, który został doceniony przez profesjonalne jury w konkursie na Najlepszy Produkt Targów dla Hotelarstwa i Gastronomii prezentowany na Targach HORECA/GASTROFOOD 2018, zwyciężając w kategorii Wyposażenie hotelu. DELICE to zapach pełen witalności i Sycylijskiego słońca. Świeżość kwiatów neroli i papaji w połączeniu z egzotyką kaszmiru nadają niezwykłego charakteru. Zapach inspirowany luksusowymi perfumami D&G Dolce. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przez minimum 1-2 dni). Co ważne nie jest toksyczny, nie uczula i odstrasza insekty. Posiada właściwości dezynfekujące. Przeznaczony do wszystkich pomieszczeń.

Wdrażając w swoim obiekcie aromatyzację zapachową Kala mają Państwo gwarancję zastosowania najwyższej jakości produktów. Szeroka gama zapachów, profesjonalnej armomatyzacji i doradztwo w doborze indywidualnego kodu zapachowego, pozwoli stworzyć miejsce, które pozytywnie wpłynie na zmysły i opinię Państwa gości.

Więcej informacji na: www.kala.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *