Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje jak ekskluzywny jacht

Po generalnej renowacji wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje nawiązuje do ekskluzywnego jachtu, podobnie jak architektura budynku. Hotel czerpie inspirację z nadmorskich historii, co widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie gastronomicznej i usługowej.

Charakteru ekskluzywnego jachtu mają nadawać wnętrzom m.in. mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna oraz „wakacyjnymi” meblami, jak wiszące krzesła czy mobilne regały. Wystrój wszystkich 192 pokoi jest również inspirowany morzem – drewniany zagłówek, okrągłe lustro niczym bulaj, koło ratunkowe na morskich ścianach, a do tego morze za oknem widoczne z każdego pokoju ma stwarzać wrażenie przebywania w kajucie na jachcie. – Teraz Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje wita gości w prawdziwie morskim stylu: drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie. Jak prawdziwy statek wycieczkowy zapewnia gościom wszystkie usługi, jakie są potrzebne do kompleksowego odpoczynku nad morzem, również w trakcie firmowego spotkania integracyjnego czy wesela mówi Monika Kowalska, dyrektor generalna hotelu. – Rodziny z dziećmi to nasi bardzo ważni goście, dlatego rozbudowaliśmy ofertę skierowaną do nich. Pamiętamy również o tych, którzy przyjeżdżają do nas, aby się wyciszyć i zrelaksować.

W restauracji On Deck i On Board bufet w kształcie statku z prawdziwie piracką zastawą dla najmłodszych oraz lustrzanymi bulajami jest pełen ryb i dań bazujących na darach morza. Kącik zabaw dla dzieci to sala przygód Captain Nemo z żeglarskimi linami do wspinania się i dekoracyjną amfibią. Baseny zewnętrzny i wewnętrzny z brodzikiem zachęcają do wodnych zabaw. Strefa relaksu oraz saun, jak również oferta ekskluzywnych masaży pozwala na głęboki relaks dorosłym. Kręgielnia i dyskoteka Disco Amber oferuje rozrywkę w długie letnie wieczory.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to hotel gwiazd. Co roku na początku lipca do Międzyzdrojów zjeżdżają się artyści z całej Polski, aby wziąć udział w Festiwalu Gwiazd. W hotelu odbywają się liczne spotkania autorskie, przedstawienia teatralne, a artyści odpoczywają i integrują się w komfortowych warunkach. Gwiazdami w hotelu są również pary młode, które korzystają z weselnej oferty obiektu. Vienna House Amber Baltic Międzydroje proponuje śluby na plaży dzięki bezpośredniemu zejściu na plażę z hotelu, oraz weselne imprezy na tarasie restauracji oraz we wnętrzach odnowionych sal konferencyjnych.

Centrum konferencyjne hotelu to 5 sal mogących pomieścić 750 osób. Wraz z dużym foyer przestrzeń eventowa to 650 m kw. Po renowacji sale zostały doposażone w nowy sprzęt multimedialny. Dzięki rozbudowanej ofercie gastronomiczno-rozrywkowej, hotel często organizuje imprezy integracyjne dla firm z całej Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *