Tomasz Krzysztanowski dyrektorem kompleksu Novotel & ibis Poznań Centrum   PERSONALIA

Tomasz Krzysztanowski, ostatnio dyrektor hotelu Novotel Kraków Centrum, został dyrektorem generalnym kompleksu Novotel & ibis Poznań Centrum. Zastąpił Małgorzatę Kalinowską-Klimek, która została dyrektorem ds. franczyzy na Polskę i kraje nadbałtyckie Orbisu.

Tomasz Krzysztanowski z siecią Accor/Orbis związany jest od 10 lat, zaczynając w 2009 r. właśnie w poznańskim Novotelu jako front office manager. W 2012 r. został zastępcą dyrektora generalnego Novotelu Katowice Centrum. W 2014 r. objął stanowisko dyrektora Mercure Toruń Centrum, w 2015 został dyrektorem Novotelu Łódź Centrum, a w 2016 r. Novotelu Kraków Centrum. W 2017 r. wszedł w skład powołanego przez centralę Accoru shadow executive committee – komórki skupiającej 13 managerów pomiędzy 25. a 35. rokiem życia, którzy wspomagają właściwy komitet wykonawczy na czele z prezesem Sebastienem Bazinem poprzez świeżość swojego spojrzenia na rozwój współczesnego biznesu hotelarskiego w nowym otoczeniu konkurencyjnym i cyfrowym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *