Magdalena Eliasz z Hiltona Heathrow do Sheratona Poznań   PERSONALIA

Magdalena Eliasz, ostatnio dyrektor operacyjna hotelu Hilton Heathrow Airport, objęła stanowisko dyrektor generalnej w Sheraton Poznan Hotel. Zastąpiła Artura Zawadzkiego, który został dyrektorem siostrzanego hotelu Sheraton w Sopocie.

Magdalena Eliasz jest absolwentką Uniwersytetu w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2006 roku w recepcji hotelu Copthorne w Plymouth.  Od 2007 do 2009 r. pracowała jako duty manager i front office manager hoteli sieci Hilton w Wielkiej Brytanii. W 2009 r. została szefem recepcji Marriott Bristol Royal Hotel, a następnie dyrektorem gastronomii w tym hotelu. W 2013 r. awansowała na dyrektora operacyjnego Courtyard by Marriott Airport w szkockim Aberdeen, w 2014 r. została dyrektorem operacyjnym London Marriott Hotel Twickenham, a w 2015 London Marriott Hotel Grosover Square. Brała też udział w otwarciu hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bodrum w Turcji. Od 2017 r. była dyrektorem operacyjnym Hilton London Heathrow Airport z 400 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *