Ruszyła wioska Condo Ville Warmia Resort

W Worytach między Olsztynem a Ostródą ruszyła wioska całorocznych Villi sprzedawanych w systemie condo – Warmia Resort. Inwestycja składa się obecnie z siedmiu domów i zaplecza rekreacyjnego. W przyszłości powstaną kolejne domy, pensjonat, strefa SPA, tyrolka i kort tenisowy. Ceny dwupoziomowych mieszkań o powierzchni 82 m kw. wynoszą 550 tys. zł netto. Deweloper Adept Investment gwarantuje zwrot w wysokości 6 proc. rocznie przez 5 lub 10 lat.

I etap inwestycji składa się docelowo z 14 domów, z których połowę oddano już do użytku. W II etapie kompleksu powstanie kolejnych sześć Villi. Finalnym etapem będzie budowa w sąsiedztwie kameralnego budynku hotelowego z sześcioma pokojami. Parter domów tworzą salon, kuchnia z wydzieloną częścią jadalną, sypialnia oraz łazienka z ogrzewaniem podłogowym. Pozostałe dwie sypialnie, wraz z dodatkową toaletą, znajdują się na piętrze. Wszystkie Ville posiadają taras, ogród i kominek, a Ville Deluxe (kosztujące 630 tys. zł) dodatkowo całoroczne jacuzzi na tarasie.

Na terenie kompleksu znajduje się już Resort Bar z kominkiem, staw z pomostem i leżakami, plac zabaw, strefa chillout dla dorosłych, strefa relaksu na hamakach w otoczeniu drzew, chillout budki dla młodzieży, boisko do siatkówki oraz miejsce na grilla i ognisko. Do plaży nad jeziorem Giłwa jest ok. 100 metrów.  W 2020 roku oddane zostaną: zewnętrzna strefa SPA z sauną i banią ruską, tyrolka i oświetlony kort tenisowy. Cały teren, na którym powstaje turystyczna wioska to ponad 3 ha terenu. Deweloper Adept Investment sprzedaje całoroczne domy wraz z działką. To jeden z naszych wyróżników. Właściciel kupuje samodzielny dom z gruntem, a nie pokój w hotelu, z którym niewiele może samodzielnie zrobić mówi Michał Oziębała, prezes Adept Investment. To miejsce dla tych, którzy nie chcą wypoczywać w wielkich, zatłoczonych hotelach. W naszej inwestycji każda z działek na której stoją Ville ma od 700 do 1400 m kw., co zapewnia gwarancję prywatności dla właścicieli i gości wynajmujących Ville.

Woryty znajdują się 20 km od Olsztyna. Kilka kilometrów od kompleksu znajduje się jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc religijnych w Polsce sanktuarium w Gietrzwałdzie, które przyciąga blisko 1 mln turystów rocznie. Turystyka religijna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Podróżujący szukają noclegów jak najbliżej miejsca pielgrzymki. To stały, pewny segment wynajmu obiektów turystycznych przekonuje Michał Oziębała.

Deweloper w ramach systemu condo zapewnia obsługę nieruchomości i wypłatę stałych zysków na poziomie 6 proc. rocznie od kwoty netto nieruchomości, w zależności od umowy przez 5 lub 10 lat.  W ramach pakietu właścicielskiego nabywcy będą mieć możliwość korzystania ze swojej Villi przez 21 dni w roku. Zarządzaniem całym kompleksem zajmować się będzie spółka Adept Hotels należąca do dewelopera. Na rynku najmu działa już od ponad 15 lat. Firma wywodzi się ze spółki Student Service, powstałej w 2000 roku, która była największym zarządcą prywatnych akademików w Polsce. Obecnie zarządza apartamentami turystycznymi w Warszawie, Gdyni i Zakopanem. W przyszłości jej działalność obejmie także nieruchomości znajdujące się na terenie Gruzji i Uniejowa, a także obiekt hotelowy nieopodal Park of Poland w Mszczonowie oraz dom seniora w Brzozówce, który jest obecnie na etapie projektowania.

Adept Investment to polski deweloper, który od ponad ośmiu lat działa w sektorze nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. W swoim zakresie wspiera oraz realizuje inwestycje od momentu pozyskania gruntu przez finansowanie, projektowanie, budowę po komercjalizację. Spółka zrealizowała ponad 20  inwestycji, m.in. w Warszawie, Gdyni, Zduńskiej Woli, Radomsku, Radzyniu Podlaskim i Sandomierzu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *