World Travel Awards: Intercontinental najlepszym hotelem w Polsce, Tobaco – butikowym, Bania – familijnym

Ogłoszono wyniki konkursu World Travel Awards, nazywanego Oscarami branży turystycznej. W Polsce najlepszym hotelem (Poland’s Leading Hotel) wybrany został Intercontinental. Nagrody przyznano w siedmiu hotelowych kategoriach.

World Travel Awards to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. Zwycięzcy wybierani są przez zarejestrowane grono międzynarodowych ekspertów (przedstawicieli biur turystycznych, travel agentów, organizatorów podróży służbowych, dziennikarzy branżowych itp.).

Intercontinental Warszawa

Podczas tegorocznej edycji, która rozstrzygnięta została na Maderze, najlepszym hotelem w Polsce wybrany został Intercontinental. Konkurował o ten tytuł z warszawskimi hotelami: Bristol, Hilton, Sofitel, Westin i Le Regina, krakowskimi: Pałac Bonerowski i Stary oraz hotelami Arłamów, Narvil, Bania i otwartym zimą Green Mountain & Apartments w Karpaczu. Intercontinental został też najlepszym hotelem biznesowym (Poland’s Leading Business Hotel), pokonując Hiltony w Warszawie i Gdańsku, stołecznego Marriotta i Regenta oraz DoubleTree by Hilton we Wrocławiu, Vienna House Andel’s w Łodzi i Banię w Białce Tatrzańskiej. Z kolei za najlepszy hotel konferencyjny uznano warszawski DoubleTree by Hilton (konkurował z Hiltonem, Intercontinentalem i Novotelem Centrum w Warszawie, Zamkiem Biskupim w Janowie Podlaskim i Green Mountain w Karpaczu). W pozostałych kategoriach wygrały hotele Tobaco w Łodzi – najlepszy hotel butikowy, Bania Thermal & Ski w Białce – najlepszy hotel familijny, apartament prezydencki Hiltona Warszawa – w kategorii Poland’s Leading Hotel Hotel Suite oraz Green Mountain Hotel & Apartments – w kategorii Poland’s Leading Serviced Apartments.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *