Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą

8 czerwca odbył się Światowy Dzień Mleka w Polsce z Mlekovitą. Jego program zgodnie z ideą zyskał mleczną odsłonę, by promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Mając na względzie zmieniający się styl życia, Mlekovita towarzyszy klientom w działaniach prozdrowotnych, a doskonałym tego przykładem jest Światowy Dzień Mleka w Polsce, którego celem jest zwrócenie uwagi na prozdrowotne właściwości mleka – mówił prezes Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński. Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą był okazją do świętowania dla producentów, przetwórców i konsumentów wspólnej budowy jednej z największych europejskich firm, producenta i eksportera nabiału. – Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i z naszej historii, ale stale stawiamy sobie nowe cele i wyzwania – podkreślał Dariusz Sapiński. Światowy Dzień Mleka jest organizowany z inicjatywy firmy Mlekovita od 1998 r. Edycję 2019 patronatem honorowym objęła minister przedsiębiorczości i technologii. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *