Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione

11 czerwca Gala Collezione, polski producent mebli tapicerowanych, otworzył w Warszawie Przestrzeń Inspiracji z myślą o mediach i architektach.

Gala Collezione, producent tapicerowanych systemów modułowych oraz wypoczynkowych sof, narożników i foteli w gotowych konfiguracjach, chce inspirować i edukować swoich gości. Od września cyklicznie odbywać się będą spotkania z ekspertami, architektami i projektantami, a także liczne warsztaty kreatywne. Podczas inauguracyjnego wydarzenia przedstawiciele Gala Collezione opowiedzieli o trendach wpływających na aranżację przestrzeni, innowacyjnych technologiach zastosowanych w meblach oraz funkcjonalnych przestrzeniach zaaranżowanych meblami z oferty producenta. Justyna Roźniakowska, specjalista ds. marketingu Gala Collezione, zdradziła kulisy powstawania najnowszych kolekcji, przybliżyła historię marki oraz opowiedziała o zestawach i nowoczesnych technologiach zwiększających komfort użytkowania. Spotkania będą miały na celu integrację środowiska architektów, wymianę opinii i doświadczeń

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *