Marcin Woźniak z IBB Hotels do Sound Garden Hotel

Marcin Woźniak, ostatnio dyrektor operacyjny sieci IBB Hotels i dyrektor IBB Andersia w Poznaniu, został dyrektorem generalnym Sound Garden Hotel w Warszawie. Zastąpił Miłosza Stanisławskiego, który ma inne plany zawodowe.

Marcin Woźniak związany jest z hotelarstwem od połowy lat 90. Zaczynał jako concierge w warszawskim hotelu Jan III Sobieski, pracował w Sheraton Warszawa w dziale guest service.  Następnie kilka lat spędził w Regus Business Center prowadzącym Wiśniowy Business Park naprzeciwko obecnego kompleksu biurowego Business Garden z hotelem Sound Garden. W latach 2005-2007 pracował w brytyjskich hotelach m.in. Radisson Blu w Dublinie. W 2007 r. zaczął pracę w sieci IBB jako kierownik recepcji w nowo otwartym hotelu IBB Andersia, następnie był dyrektorem tego hotelu, a od 2011 r. pełnił funkcję business development directora sieci IBB.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *