Powstaje sieć Grano Hotels

Spółka zarządzająca gdańskim Hotelem Number One oraz kompleksem apartamentów Nowa Motława powołała do życia sieć Grano Hotels. Obiekty będą od teraz nosiły odpowiednio nazwy: Hotel Number One by Grano oraz Grano Apartments Nowa Motława. W ramach nowej sieci obiektów wybudowanych i budowanych przez trójmiejskiego dewelopera firmę Dekpol funkcjonować będzie także Hotel Grano oraz apartamenty Grano Residence, których otwarcie zaplanowano na wiosnę 2020 r. Wówczas sieć zarządzać będzie ponad 500 pokojami i apartamentami na Wyspie Spichrzów.

Hotel Number One od teraz funkcjonuje pod nową nazwą – Hotel Number One by Grano. Obiekt, wraz z sąsiadującym kompleksem apartamentów Nowa Motława, jest częścią nowej sieci Grano Hotels. Grano Apartments Nowa Motława stały się częścią sieci, ponieważ niosą za sobą udogodnienia, które najczęściej przypisuje się hotelom m.in.  recepcję czynną przez całą dobę, dostęp do SPA oraz basenu, a także restaurację serwującą dania kuchni śródziemnomorskiej. To pierwsze już funkcjonujące obiekty w ramach grupy. Na wiosnę 2020 roku zapowiedziano otwarcie kolejnego hotelu sieci. Czterogwiazdkowy Hotel Grano, który również powstaje w obrębie Wyspy Spichrzów zaoferuje gościom 136 pokoi i bogatą ofertę udogodnień.

Obiekty sieci Grano Hotels charakteryzuje wysoki standard i jakość usług. Każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i został zaprojektowany w oryginalnym stylu, z ciekawymi rozwiązaniami łączącymi intrygujący design i funkcjonalność. Nazwa sieci (grano, czyli po włosku ziarno) nawiązuje do bogatej historii Wyspy Spichrzów.

– Włączenie Hotelu Number One do sieci Grano Hotels to kolejny kamień milowy na naszej na drodze, która od czasu naszego otwarcia ponad dwa lata temu przebiegała bardzo pomyślnie. Wierzymy, że dzięki stworzeniu Grupy Grano Hotels będziemy w stanie oferować naszym gościom jeszcze lepsze usługi i stale podnosić ich poziom satysfakcji z pobytu. Mamy także nadzieję, że sieć już wkrótce stanie rozpoznawalną marką na rynku hotelowym w naszym kraju, a także poza jego granicami, natomiast pobyt w jednym z jej obiektów będzie kojarzony z najwyższym poziomem komfortu” – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Grano Hotels.

Ofertę wszystkich obiektów sieci Grano można znaleźć na stronie granohotels.pl. Dzięki rezerwacji noclegu poprzez portal goście mogą liczyć na szereg korzyści m.in. 15 proc. zniżki na kolejny pobyt w hotelu sieci, 50 proc. zniżki na parking, 50 proc. zniżki na wino w hotelu oraz 10 proc. zniżki w restauracji i SPA.

Hotel Number One został otwarty w 2017 r. Na terenie kompleksu znajduje się restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka specjalizująca się w kuchni włoskiej, w której kucharze przygotowują dania na oczach klientów w otwartej kuchni. Goście hotelu korzystają także ze strefy wypoczynku One Harmony SPA & Wellness, w której można korzystać z sauny suchej i mokrej, kąpieli relaksacyjnych z biczami wodnymi i przeciwprądami, basenu, masaży, zabiegów pielęgnacyjnych oraz siłowni.

Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One, w którym znajdują się 172 pokoje hotelowe oraz 298 Apartamenty Nowa Motława. Spójna architektura i design wnętrz hotelu to połączenie pracy osobowości reprezentowanych przez pracownie architektoniczne: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *