Akcja Woda. Hotelu Podlasie. Dla Fundacji „Pomóż im”

Hotel Podlasie w Białymstoku wraz z restauracja Lipcowy Ogród po raz trzeci zorganizowały „Akcję wodą”! W holu hotelu przygotowana została strefa z wodą, gdzie goście wrzucają min. 2 zł do skrzynki i biorąc wodę wspierają Fundację „Pomóż Im” Onkologia i Hospicjum dla Dzieci. Cały dochód z zebranych pieniędzy Hotel Podlasie przekazuje na cele Fundacji.

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród zachęcają inne obiekty do włączenia się we wspólną „akcje woda” tym bardziej w tak upalne lato!

W roku 2017, prowadząc akcję przez całe wakacje, a następnie uzupełniając „Akcję Wodę” o kawę zebrano 1 154,25 zł. Natomiast w lipcu 2018 roku zebrano 667,00 zł, 25 euro, 5 funtów oraz 100 rubli białoruskich. Dzięki gościom Hotelu Podlasie & Restauracji Lipcowy Ogród zapewnionych zostało ponad 15 rehabilitacji podopiecznym Fundacji.

Fot. M Czykwin

Dodatkowo 3 lipca pod hotelem podstawiony był ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. W akcji zbiórki krwi aktywnie co roku biorą udział pracownicy obiektów, współpracownicy oraz goście. Na zakończenie na każdego czeka słodki poczęstunek przygotowany przez Restaurację Lipcowy Ogród i w tym roku dodatkowo przez zaprzyjaźnioną Restaurację Regiment.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *