Seaside Park w Kołobrzegu rusza w te wakacje

1 sierpnia tego roku pierwszych gości przyjąć ma Seaside Park w Kołobrzegu z 391 pokojami i apartamentami, położony w pierwszej linii brzegowej pomiędzy hotelami Arka, a Marine w Kołobrzegu.

 Część hotelowa, obejmująca 210 pokoi, sprzedawana jest systemie condo z gwarancją 6,5 proc. zwrotu roczne. Pozostałą część kompleksu tworzą apartamenty prywatne na własny użytek. W części ogólnodostępnej dostępna będzie restauracja, kawiarnia, strefa wellness & SPA z gabinetami zabiegowymi, saunami i 25-metrowym basenem sportowym, a także profesjonalne centrum fitness. Dla gości biznesowych przeznaczono część konferencyjną o łącznej powierzchni 200 m kw., na którą składają się trzy sale z możliwością łączenia.

Inwestorem i operatorem hotelu jest spółka Seaside Park. Spółka ta wchodzi w skład grupy kapitałowej posiadającej również hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, otwarty w kwietniu tego roku. W planach jest także budowa hotelu w Zakopanem (mieścić ma się w historycznym budynku dawnego hotelu Bristol). Zarządzanie wszystkimi projektami na zasadzie asset & project management powierzono grupie doradczej hotelAG. Dyrektorem hotelu został wybrany Krzysztof Kraskowski, kierujący wcześniej hotelem Golden Tulip Międzydroje Residence.

Cena rezerwacji dwuosobowego pokoju standardowego (27 m2 z aneksem kuchennym) w weekend z 3 na 4 sierpnia, to 589,5 zł, 30 m2 pokój deluxe twin w tym samym okresie kosztuje 616,5 zł.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *