Hotelarz Roku dyrektorem generalnym hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, laureat ubiegłorocznej edycji konkursu "Hotelarz Roku" w kategorii "Hotelarz Roku do 35. Roku Życia" i dotychczasowy dyrektor operacyjny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, awansował na stanowisko dyrektora generalnego tego obiektu.

Schweda przygodę z hotelarstwem rozpoczął od stanowiska recepcjonisty w hotelu Orbis Magura Bielsko-Biała. W kolejnych latach pracował m.in. na stanowiskach kierownika recepcji hotelu andel's Kraków, kierownik ds. hotelowych w hotelu Maksymilian, a następnie przez niemal cztery lata szef sprzedaży warszawskich hoteli Mamaison Hotel Le Regina i Mamaison Residence Diana.

Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję dyrektora operacyjnego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Tomasz Schweda jest absolwentem ekonomicznej szkoły wyższej na kierunku zarządzanie o specjalności euromarketing w turystyce i hotelarstwie, oraz z zakresu komunikacji w biznesie. Ukończył również studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w obszarze kompetencji menedżerskich oraz szkołę muzyczną. Prywatnie Tomasz Schweda interesuje się muzyką, gra na skrzypcach i fortepianie. Czas wolny spędza podróżując, nieustannie poznając wyjątkowe hotele na całym świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *