Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji TherapyAir iON.

Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji TherapyAir® iOn

Certyfikowany oczyszczacz powietrza, który usuwa 99,99% zanieczyszczeń, w tym wirusów, bakterii i alergenów. 

Uznany za najlepszy wysokiej klasy oczyszczacz powietrza na rynku (Niemcy 2016 i 2020) przez niezależną jednostkę testową - Therapy Air® iOn jest rozwiązaniem.
To zaawansowany i wysoce skuteczny system oczyszczania i jonizacji powietrza, który składa się z 5 potężnych filtrów eliminujących 99,99% unoszących się w powietrzu cząsteczek. Eliminuje drobny kurz i nieprzyjemne zapachy, alergeny, pleśń, bakterie i pyły zawieszone (PM) o średnicy 2,5 mikrometra, skutecznie redukuje bakterie i wirusy w tym mikroorganizmy przenoszone drogą kropelkową jak SARS-CoV-2, co potwierdzono certyfikatem wystawionym przez certyfikowane inżynierskie laboratorium GUI-LAB pod nadzorem Dr. Andreasa Winkensa. Test przeprowadzono w kwietniu 2020 roku w Niemczech. Idealny dla alergików skutecznie likwiduje alergeny, zmniejsza poważne dolegliwości kataru siennego skracając tym samym okres leczenia i ilość stosowanych leków - tytuł PRZYJAZNY DLA ALERGIKA 2019 w kategorii URZĄDZENIE – produkt rekomendowany dla alergików, astmatyków, dzieci i młodzieży oraz osób unikających zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza, Redakcja Magazynu „Hipoalergiczni”.
 
Therapy Air® iOn generuje około 220 000 jonów ujemnych na cm3 w trybie turbo, dwukrotnie więcej niż w najzdrowszym środowisku, na przykład w pobliżu wodospadu. Taka objętość jonów ujemnych (“witamin w powietrzu”) neutralizuje wolne rodniki, ożywia metabolizm komórkowy, wzmacnia funkcje odpornościowe i oczyszcza krew.
 Niezbędny w walce o zdrowie i dobre samopoczucie bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej!
 Dowiedz się więcej na stronie www.therapyair.pl
 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *