Awanse wewnętrzne w hotelu Arłamów   PERSONALIA

Hotel Arłamów wprowadza zmiany wewnętrzne oraz modyfikacje we wszystkich obszarach działalności, które mają na celu poprawę organizacji i jakości oferowanych usług i tym samym wzrost sprzedaży.

Stanowisko zastępcy dyrektora generalnego objęła Dorota Nidzgorska – Mazonik, dotychczasowa dyrektor regionalna sprzedaży oddziału Warszawa. Z kolei jej stanowisko zajęła Marta Masłowska, pełniąca dotychczas obowiązki MICE managera na rynek mazowiecki. Stanowisko dyrektora operacyjnego zajął Witold Antochów, pełniący do tej pory funkcję dyrektora gastronomi, a jego miejsce objął Maciej Szczygieł - dotychczasowy zastępca dyrektora gastronomi. Dyrektorem do spraw analiz, controllingu i rozwoju został Ireneusz Górak, który do tej pory zajmował stanowisko zastępcy dyrektora generalnego.

Przypomnijmy, że prezesem hotelu został w czerwcu tego roku Michał Kozak, który przejął tę funkcję po właścicielu Antonim Kubickim, który stanął z kolei na czele rady nadzorczej.

Hotel Arłamów dysponuje 234 pokojami, kilkoma restauracjami i barami, 3-poziomowym centrum SPA & wellness, a także największym na Podkarpaciu centrum konferencyjnym o pow. 1,5 tys. m kw. oraz kompleksem sportowo-rekreacyjnym z pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, halą sportową, stadniną koni, halą jeździecką, strzelnicami, kortami i polem golfowym.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *