Nad Jeziorem Czorsztyńskim powstanie ponad 100 pokojowy hotel. W condo.   INWESTYCJE

W Kluszkowcach tuż nad Jeziorem Czorsztyńskim w grudniu 2020 roku otwarty ma zostać Life Czorsztyn Resort&SPA, na który składać ma się 128 pokojowy, czterogwiazdkowy hotel, oraz zespół 26 domków rekreacyjnych. Inwestycja komercjalizowana jest w systemie condo z deklaracją zwrotu 7% rocznie i umową najmu 20 lat.


Obiekt stanowić ma połączenie nowoczesnej architektury z tradycjami Podhala. Dysponować będzie restauracją z tarasem widokowym na panoramę Tatr, basenem, siłownią i strefą fitness, a na gości biznesowych czekać ma sala konferencyjna mogąca pomieścić do 300 osób. Na terenie resortu znaleźć mają się także inne atrakcje m.in. place zabaw dla dzieci, alejki spacerowe, ścieżka zdrowia, korty do squasha, mini golf, ścianka wspinaczkowa, mikro kino, czy salon wirtualnej rzeczywistości.
Ceny hotelowych pokoi o powierzchni od 23 m2 - 48 m2 kształtują się na poziomie od 247 000 zł netto do 599 000 zł netto.


Poza hotelem na terenie resortu powstać ma także zespół 26 dwupoziomowych domków rekreacyjnych z saunami, wyposażonych w standardzie 4-gwiazdkowego hotelu. Na piętrze każdego domku znajdą się dwie sypialnie, na parterze salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z sauną. Do każdego domku przynależeć ma wydzielony taras oraz ogródek. Ceny domków wynoszą 484 000 zł netto.


Inwestycje komercjalizuje Centrum Księgowo-Finansowe, oferując w umowach poza 7% gwarancją zwrotu z inwestycji przez okres 20 lat także coroczny 14 - dniowy pobyt właścicielski.


Life Czorsztyn Resort&SPA to niejedyna inwestycja w condo realizowana nad tym jeziorem. Krakowski deweloper Techniq w pobliżu buduje kompleks apartamentów Panorama Czorsztyn na który składać mają się trzy budynki czterolokalowe, każdy z sauną, garażem oraz prywatnym ogródkiem. Inwestor w tym wypadku deklaruje 8% zysk w skali roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *