Prezes Interferii zrezygnował ze stanowiska   PERSONALIA

Piotr Sosiński złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu Interferie S.A. Powodem jest podjęcie nowych wyzwań zawodowych w związku z objęciem funkcji prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park. Nowym prezesem Interferii, do czasu rozstrzygnięcia postępowania kwalifikacyjnego, został powołany dotychczasowy wiceprezes zarządu, Łukasz Ciołek.

Piotr Sosiński, archiwum prywatne/Twitter

Piotr Sosiński do spółki Interferie dołączył w 2016 roku zastępując na stanowisku prezesa Jana Komana. W przeszłości ten radca prawny i dr nauk prawnych był m.in. wiceprezydentem Wałbrzycha, dwukrotnie w latach 2010 i 2014 kandydował także z list PiS o fotel prezydenta tego miasta. W okresie od lutego 1997 r. do października 1999 r. był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, a bezpośrednio przed przejściem do Interferii prowadził własną kancelarię radcy prawnego.

Łukasz Ciołek to były wykładowca akademicki, który piastował m.in. funkcje głównego księgowego w Wings Hotels.

Interferie to działająca od 20 lat sieć, której większościowym udziałowcem jest KGHM, dysponująca obecnie 7 ośrodkami wypoczynkowymi i hotelami, zlokalizowanymi w nadmorskich miejscowościach i w Sudetach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *