Strabag oficjalnie przekazał warszawski Motel One operatorowi   OTWARCIA

Kilka dni temu pisaliśmy o otwarciu w Warszawie 330 pokojowego, pierwszego w Polsce hotelu pod niemiecką marką Motel One. Jego właściciel, spółka Strabag Real Estate oficjalnie przekazała obiekt operatorowi.

Strabag, hotel przy ulicy Tamka wybudował w dwa lata.

„Jako Strabag Real Estate jesteśmy dumni, że do wcześniej zrealizowanych projektów Grupy w Polsce – takich jak LIM Center – dołączamy kolejny, nowoczesny projekt hotelarski. Doceniamy profesjonalną i kompetentną współpracę projektową z Motel One i mamy nadzieję, że pierwszy hotel tej sieci w Warszawie stanie się jej prestiżową wizytówką", mówi Michael Markart, dyrektor Strabag Real Estate International. 

Według Dietera Müllera, prezesa i założyciela Motel One Group

„Warszawa jest jedną z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się metropolii, która łączy historię z nowoczesnością. Dlatego stanowi idealną lokalizację umożliwiającą nam wejście na polski rynek".

STRABAG Real Estate GmbH (SRE) jest jedną z wiodących firm deweloperskich w Europie. Siedziba firmy w Kolonii jest odpowiedzialna za projekty w Niemczech oraz krajach Beneluksu, natomiast centrala w Wiedniu realizuje projekty w Austrii, Polsce, Bułgarii, Rumunii, Serbii, na Węgrzech, w Czechach oraz na Słowacji.Od założenia firmy w 1965 r. oraz integracje z Raiffeisen evolution w 2017 r.  SRE zrealizowała ponad 600 projektów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *