We wrześniu XVI Regaty Żeglarskie Hotelarzy w Mikołajkach   POD PATRONATEM HOTELARZA

W dniach 5-7 września w Mikołajkach odbędą się XVI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy organizowane przez Harmony Polish Hotels. Podczas wieczornej gali na statku odbędzie się ważny moment dla dwóch organizacji w Polsce – podpisane zostanie porozumienie IGHP i Harmony Polish Hotels. „Hotelarz” jest patronem regat.

Całe wydarzenie rozpocznie się 5 września w hotelu Amax w Mikołajkach o godzinie 18.00 w klimatach żeglarskich podczas wieczoru z szantami. 6 września o godzinie 9.00 rozpoczną się zmagania z wiatrem i wodą, zakończone Galą Żeglarską na statku Gałczyńskiego. Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie branży hotelarskiej, które odbywa się cyklicznie od 2002 roku.

– Codzienność hotelarska to ciągła praca z wiatrem, który napędza nas do celu, ale też często wieje w oczy. Regaty Żeglarskie Harmony Polish Hotels to okazja złapania pomyślnych wiatrów, odkrywania przyjaciół, pomysłów, emocji, radości, rozwiązań – mówi Elżbieta Lendo, wiceprezes zarządu Harmony Polish Hotels. – XVI edycja jak co roku jest ważnym wydarzeniem, jednocześnie mamy ogromny apetyt na wyjątkowość najbliższego spotkania Hotelarzy-Żeglarzy z całego kraju.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “We wrześniu XVI Regaty Żeglarskie Hotelarzy w Mikołajkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *