Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane partnerem akcji Czyste Tatry ekoMałopolska 2019

Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem wsparł inicjatywę Czyste Tatry ekoMałopolska. Tegoroczny finał projektu i największe sprzątanie gór odbędzie się w weekend 26-27 lipca.  

Czyste Tatry od lat angażują tysiące miłośników przyrody z całej Polski. W największym sprzątaniu polskich gór i towarzyszącym akcjom edukacyjnym udział biorą wolontariusze, ambasadorzy i partnerzy projektu. – Dbanie o przyrodę nie jest dla nas chwilową modą, ale realnym i ważnym czynnikiem, którym kierujemy się priorytetowo w naszych działaniach – mówi Nino Rosenlund, dyrektor hotelu Radisson Blu.– Funkcjonowanie w bliskim sąsiedztwie górskich szlaków, to wielka przyjemność, a zarazem odpowiedzialność. Dlatego nie ograniczamy się tylko do ekologicznych rozwiązań w naszym hotelu, ale chcemy też aktywnie wspierać lokalną społeczność w dbaniu o unikalny krajobraz.

Grupa Radisson od wielu lat działa w myśl zasad zrównoważonego biznesu. Wspiera ochronę zasobów naturalnych m.in. wprowadzając technologie ograniczające zużycie wody, poszukuje rozwiązań energetycznych, łagodzących wpływ na środowisko, organizuje też spotkania i edukuje swoich klientów w zakresie ekologii. Ponad 450 należących do grupy obiektów posiada najważniejsze certyfikaty ekologiczne w tym Green Key i EarthCheck. Wspieranie inicjatywy Czyste Tatry ekoMałopolska jest więc naturalnym krokiem dla Radisson Blu Hotel & Residences. Zapoczątkowany przez Rafała Sonika projekt od 2012 roku dba o czystość w największych polskich górach, zwracając uwagę na potrzebę ochrony przyrody i tatrzańskiego krajobrazu. Jego corocznym finałem jest wspólne sprzątanie Tatr, połączone z proekologicznymi warsztatami edukacyjnymi, animacjami i koncertem. Tegoroczna edycja odbędzie się w ostatni weekend lipca (26-27 lipca) w Zakopanem. Udział w projekcie może wziąć każdy. Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://czystapolska.org.pl/rejestracja/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *