WARMIA: ruszyła wioska Condo Ville Warmia Resort

W Worytach między Olsztynem a Ostródą ruszyła wioska całorocznych willi sprzedawanych w systemie condo – Warmia Resort. Inwestycja składa się obecnie z siedmiu domów i zaplecza rekreacyjnego. Docelowo ma być ich 24 i mały obiekt hotelowy. Ceny dwupoziomowych mieszkań o powierzchni 82 m kw. wynoszą 550 tys. zł netto. Deweloper Adept Investment deklaruje zwrot w wysokości 6 proc. rocznie przez pięć lub 10 lat.I etap inwestycji składa się z 14 domów, z których połowę oddano właśnie do użytku. W II etapie powstanie kolejnych osiem willi. Finalnym etapem będzie budowa kameralnego budynku hotelowego z sześcioma pokojami. Wszystkie wille posiadają taras, ogród i kominek, a wille deluxe (kosztujące 630 tys. zł) dodatkowo całoroczne jacuzzi na tarasie. Na terenie kompleksu znajduje się Resort Bar, staw z pomostem, plac zabaw, strefa relaksu na hamakach, boisko do siatkówki oraz miejsce na grilla i ognisko. Do plaży nad jeziorem Giłwa jest ok. 100 m. W 2020 r. oddane do użytku mają zostać: zewnętrzna strefa SPA z sauną i banią ruską, tyrolka i oświetlony kort tenisowy. Cały teren, na którym powstaje turystyczna wioska, liczy ponad 3 ha.

Deweloper Adept Investment sprzedaje całoroczne domy wraz z działkami o pow. od 700 do 1,4 tys. m kw. – To jeden z naszych wyróżników. Właściciel kupuje samodzielny dom z gruntem, a nie pokój w hotelu, z którym niewiele może samodzielnie zrobić – mówi Michał Oziębała, prezes Adept Investment. Deweloper w systemie condo zapewnia obsługę nieruchomości i wypłatę stałych zysków na poziomie 6 proc. rocznie w zależności od umowy na pięć lub 10 lat. Pakiet właścicielski nabywcy obejmuje możliwość korzystania ze swojej willi przez 21 dni w roku. Zarządzaniem kompleksem zajmować się będzie spółka Adept Hotels, która na rynku najmu działa od ponad 15 lat. Firma wywodzi się ze spółki Student Service, powstałej w 2000 r., która była największym zarządcą prywatnych akademików w Polsce. Obecnie zarządza apartamentami turystycznymi w Warszawie, Gdyni i Zakopanem. W przyszłości jej działalność obejmie także nieruchomości znajdujące się na terenie Gruzji i Uniejowa, a także obiekt hotelowy nieopodal Park of Poland w Mszczonowie. Adept Investment to polski deweloper, który od ponad ośmiu lat działa w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *