Wyspa Spichrzów doczekała się swojej sieci – Grano Hotels

Spółka zarządzająca gdańskim hotelem Number One oraz kompleksem apartamentów Nowa Motława – City Apart Management, należąca do prezesa firmy deweloperskiej Dekpol, która je wybudowała, powołała do życia sieć Grano Hotels.

Obiekty będą od teraz nosiły nazwy: Hotel Number One by Grano oraz Grano Apartments Nowa Motława. W nowej sieci funkcjonować będzie także Hotel Grano oraz apartamenty Grano Residence, których otwarcie zaplanowano na wiosnę 2020 r. Wówczas sieć zarządzać będzie ponad 500 pokojami i apartamentami na Wyspie Spichrzów. Nazwa sieci (grano, czyli po włosku ziarno) nawiązuje do bogatej historii Wyspy Spichrzów. – Włączenie Hotelu Number One do sieci Grano Hotels to kolejny kamień milowy na naszej drodze, która od czasu naszego otwarcia ponad dwa lata temu przebiegała bardzo pomyślnie. Wierzymy, że dzięki stworzeniu Grupy Grano Hotels będziemy mogli oferować naszym gościom jeszcze lepsze usługi i stale podnosić ich poziom satysfakcji z pobytu – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Grano Hotels. – Mamy także nadzieję, że sieć już wkrótce stanie się rozpoznawalną marką na rynku hotelowym w naszym kraju, a także poza jego granicami, a pobyt w jednym z jej obiektów będzie kojarzony z najwyższym poziomem komfortu. Ofertę wszystkich obiektów sieci Grano można znaleźć na stronie www.granohotels.pl. Dzięki rezerwacji noclegu poprzez portal goście mogą liczyć m.in. na 15 proc. zniżki na kolejny pobyt w hotelu sieci, 50 proc. zniżki na parking, 50 proc. na wino w hotelu oraz 10 proc. w restauracji i SPA. Hotel Number One ze 172 pokojami został otwarty w 2017 r. Na terenie kompleksu znajduje się restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka specjalizująca się w kuchni włoskiej, strefa wypoczynku One Harmony SPA & Wellness z basenem, saunami, siłownią, ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Number One powstał w kompleksie Nowa Motława z 298 Apartamentami Nowa Motława. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *