Jacek Szymanowicz dyrektorem operacyjnym AMW Hotele

Jacek Szymanowicz, dotychczasowy zastępca dyrektora generalnego Renaissance Warsaw Airport Hotel, został dyrektorem operacyjnym w spółce AMW Hotele. AMW Hotele to kluczowy podmiot w tworzeniu Polskiego Holdingu Hotelowego. Jacek Szymanowicz z hotelarstwem związany jest od 17 lat. Zaczynał w 2002 r. w hotelu Novotel Szczecin, gdzie był kierownikiem recepcji, kierownikiem sprzedaży, a w latach 2008-2010 zastępcą dyrektora generalnego. Następnie był dyrektorem hoteli sieci Focus w Szczecinie, Gdańsku i Bydgoszczy. We wrześniu 2018 r. został zastępcą dyrektora generalnego hotelu Renaissance.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie. Prezesem spółki AMW Hotele w czerwcu został Gheorghe Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Jestem przekonany, że profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie managerskie nowego dyrektora operacyjnego przyczynią się do lepszego prosperowania obiektów należących do spółki AMW Hotele.

Jest to tym bardziej kluczowe w procesie budowania Polskiego Holdingu Hotelowego, że w najbliższym czasie 13 hoteli, należących do AMW Hotele, zostanie włączonych do holdingu – podkreśla Gheorghe Cristescu. AMW Hotele to kluczowy podmiot w procesie konsolidacji obiektów hotelowych będących w domenie państwa. Zapowiedziane w grudniu ub. r. powstanie Polskiego Holdingu Hotelowego, którego celem jest nowoczesne zarządzanie obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa, zaczyna wchodzić w następny etap. W najbliższym czasie do PHH zostanie włączonych 13 hoteli należących do spółki AMW Hotele, trzy obiekty Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych – hotele Katowice, Monopol w Zabrzu i Pionier w Bytomiu oraz hotel Kopernik, należący do spółki Hotele Olsztyn. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *