Corporate Lodging Forum – konferencja HRS o zarządzaniu podróżami służbowymi w firmach

W hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel odbyła się czwarta edycja konferencji Corporate Lodging Forum. Organizowane przez HRS wydarzenie jest platformą do wymiany opinii i poglądów, debaty na temat podróży służbowych i organizacji wyjazdów grupowych oraz konferencji. „Hotelarz” był partnerem medialnym wydarzenia. Cykl konferencji Corporate Lodging Forum w 2019 r. odbywa się w 14 miastach na całym świecie: od Chicago, przez São Paulo, po Szanghaj, Tokio, New Delhi i SydneyW warszawskiej konferencji wzięło udział ponad 200 osób odpowiedzialnych w firmach za zarządzanie podróżami służbowymi m.in. z takich firm jak Siemens, T-mobile, AXA, DHL, Bayer, BSH, a także kilkudziesięciu ekspertów branżowych oraz przedstawicieli świata hoteli.

Hasłem przewodnim – connect

Kluczowe dla sprawnego funkcjonowania systemów związanych z organizacją podróży służbowych jest prawidłowe połączenie między różnymi dostawcami usług na zewnątrz i wewnątrz organizacji, dlatego hasłem przewodnim tegorocznej konferencji było słowo „connect”. Rozmawiano o różnych aspektach connectivity w obszarze podróży służbowych, ponieważ finalnie dzięki lepszej łączności i sprawnej komunikacji możemy zwiększyć zadowolenie podróżującego pracownika, usprawnić procesy, a także wygenerować oszczędności. Znaczenie wzajemnej komunikacji i dialogu podkreślali zarówno przedstawiciele firm, jak i hoteli. – Punktów styku między firmami a nami, hotelarzami, oraz powiązań jest tyle, że musimy żyć ze sobą w symbiozie.

Ważne, żebyśmy komunikowali się ze sobą i rozmawiali. Rozmowa, dialog i negocjacje – to klucz do sukcesu – mówi Bartosz Bucki, dyrektor sprzedaży sieci Focus Hotels. Duża część zagadnień dotyczących podróży służbowych koncentrowała się wokół zaawansowanych [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *