W Kołobrzegu ruszył Seaside Park Hotel. W condo   OTWARCIA

Z początkiem sierpnia otwarty został Seaside Park Hotel w Kołobrzegu z 210 pokojami sprzedawanymi w systemie condo z gwarancja 6,5 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. Położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, tuż przy plaży kompleks będzie się składał również z 181 prywatnych apartamentów.

Architektura Seaside Parku inspirowana jest piaszczystymi plażami, drewnianymi kadłubami jachtów i białymi żaglami. Pokoje i apartamenty mają powierzchnię od 27 do 82 m kw., posiadają balkony, klimatyzację, aneksy kuchenne, 55-calowe telewizory oraz bezpłatny, bezprzewodowy Internet. W skład Seaside Parku, zlokalizowanego między kompleksem hotelowym Zdrojowej Invest – Marine & Ultra Marine a hotelem Arka Medical Spa, wchodzą restauracja On-The-Wave, centrum fitness, kids club, a wkrótce uruchomiona ma być część konferencyjna o powierzchni 200 m kw.  oraz strefa wellness & Spa, w której znajdzie się 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, sauny, jacuzzi oraz gabinety spa. W 24-metrowym hotelowym atrium powstaje również ścianka wspinaczkowa.

Inwestorem i operatorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty w kwietniu hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. W planach jest także budowa hotelu w Zakopanem z 97 pokojami (mieścić ma się w historycznym budynku dawnego hotelu Bristol). Za zarządzanie wszystkimi projektami odpowiedzialna jest grupa doradcza hotelAG. Dyrektorem hotelu Seaside Park jest Krzysztof Kraskowski, kierujący wcześniej hotelem Golden Tulip Międzydroje Residence.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *