NAT rozbudował hotel w Bukowinie Tatrzańskiej

Polska sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych NAT zakończyła kolejną inwestycję, powiększając bazę noclegową w Bukowinie Tatrzańskiej. Istniejący tam 3-gwiazdkowy hotel sieci został powiększony o nowy budynek, oferujący zarówno pokoje hotelowe, jak i rodzinne, dwupoziomowe apartamenty. Na początku sierpnia 2019 roku sieć oddała do dyspozycji gości 24 miejsca noclegowe.

Hotel NAT Bukowina Tatrzańska został powiększony o nowy budynek, w którym znajduje się 6 dwuosobowych pokoi hotelowych oraz 3 rodzinne dwupoziomowe apartamenty. Inwestycję w Bukowinie rozpoczęliśmy niedługo po kategoryzacji naszego hotelu, która miała miejsce w lipcu 2018 roku – mówi Lucjan Karasiewicz, prezes zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, właściciela sieci NAT. – Podejmując decyzję o rozbudowie akurat tego hotelu, kierowaliśmy się potrzebami i preferencjami naszych gości oraz atrakcyjnością turystyczną i potencjałem samej Bukowiny Tatrzańskiej i okolic. Główną grupą gości naszej sieci są rodziny z dziećmi, stąd też pomysł na dwupoziomowe apartamenty wyposażone w aneks kuchenny, umożliwiające połączenie niezależnego wypoczynku z możliwością korzystania z zaplecza hotelowego. Przygotowane przez nas miejsca utrzymane są w nowoczesnej i komfortowej aranżacji, nawiązują jednak do podhalańskiej tradycji, posiadając liczne góralskie akcenty. Niewątpliwym atutem jest położenie hotelu w pobliżu tak chętnie odwiedzanych przez gości term.

Sieć przygotowała też akcję marketingową, aby przyciągnąć gości do nowej części hotelu NAT Bukowina. Wszyscy goście, którzy jako pierwsi zameldują się w nowych pokojach i apartamentach otrzymają w prezencie vouchery z 70 proc. zniżką na wszystkie posiłki a la carte w restauracji TaTRadycja, mieszczącej się w hotelu. Dodatkowo sieć oferuje vouchery zniżkowe dla wszystkich, którzy dokonają rezerwacji apartamentów w sierpniu, na pobyt w dowolnym terminie.

Polska sieć NAT to aktualnie dziewięć hoteli 3-gwiazdkowych z ok. 800 pokojami oraz osiem ośrodków wypoczynkowych, rozmieszczonych w najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach w kraju. Oferta sieci obejmuje wypoczynek rodzinny, pobyty prozdrowotne i promujące aktywne spędzanie wolnego czasu na Pomorzu, Mazurach, Ziemi Kłodzkiej, w Beskidach i Tatrach. Jednym z nadrzędnych elementów wizji realizowanej przez sieć NAT jest zapewnienie polskim rodzinom komfortowego, a przy tym ekonomicznego wypoczynku w najciekawszych destynacjach w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *