Arłamów znów bazą polskich siatkarzy

26 sierpnia w Arłamowie swoje zgrupowanie rozpocznie reprezentacja Polski w piłce siatkowej. Siatkarze, pod okiem trenera Heynena, przygotowywać się będą do rozpoczynających się 12 września mistrzostw Europy. Będzie to już trzecie zgrupowanie reprezentacji siatkarzy w tym obiekcie. Ostatni raz gościli tutaj w 2015 roku, gdy za kadencji Stephane’a Antigi trenowali przed Pucharem Świata w Japonii.

- W Hotelu Arłamów nasza reprezentacja będzie gościć już po raz trzeci. To znakomite i sprawdzone miejsce, które gwarantuje szeroką bazę sportową, rekreacyjną i rozrywkową. Naszej kadrze po wyczerpującej Lidze Narodów i trudnym, ale szczęśliwym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 takie właśnie miejsce jest idealnym. Naturalnie w Arłamowie będzie ciężka praca przed mistrzostwami Europy, gdzie nasz zespół walczyć będzie o medalowy plon. Na tę część zgrupowania trener Heynen zabierze piętnastu, może szesnastu zawodników. Będzie wiec okazja spotkać aktualnych i podwójnych mistrzów świata, medalistów tegorocznej Ligi Narodów – informuje Włodzimierz Sadalski – mistrz świata z roku 1974, mistrz olimpijski z roku 1976, obecnie dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

- Arłamów to kapitalne miejsce na intensywną pracę połączoną z atrakcyjnym relaksem. Ośrodek gwarantuje profesjonalną bazę sportową i szeroką ofertę pozwalającą na aktywne odprężenie po treningach. Atutem Arłamowa jest też serdeczność personelu. Cieszę się na kolejny pobyt w tym niezwykle uroczym miejscu. – dodał kapitan siatkarskiej reprezentacji Michał Kubiak.

Zgrupowanie w Arłamowie potrwa do 8 września.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *