Grupa Orbis Sponsorem Strategicznym konferencji HT 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Grupa Orbis, największa sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej, została po raz siódmy z rzędu Sponsorem Strategicznym organizowanej przez "Hotelarza" konferencji HT - Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Grupa Hotelowa Orbis, której strategicznym inwestorem jest Accor, to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej, posiadająca w portfolio ponad 135 hoteli. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek grupy Accor w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" konferencja HT - Hotel Trends Poland & CEE to najważniejsze wydarzenie hotelarskie w Europie Środkowo-Wschodniej dla top managementu. Konferencja rokrocznie gromadzi w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży hotelarskiej w regionie. Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019. Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *