Marek Przeorski został pre-opening dyrektorem Mercure Białystok   PERSONALIA

Marek Przeorski, ostatnio dyrektor combo DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie, został dyrektorem powstającego hotelu Mercure w Białymstoku i cluster general managerem hoteli inwestora – spółki farmaceutycznej Mep-Pol który planuje też m.in. Mercure w Gdańsku.

Marek Przeorski z hotelarstwem związany jest od blisko 40 lat. Karierę rozpoczynał w hotelu Novotel w Olsztynie, następnie pracował przy otwarciu hotelu Mrongovia w Mrągowie. Doświadczenie zdobywał zarówno na polskim rynku hotelarskim, jak i za granicą, m.in. we Francji, Szwajcarii i Tajlandii. Jako dyrektor generalny odpowiadał za otwarcia hoteli Holiday Inn Wrocław (obecny Scandic), Senator w Kołobrzegu oraz Sofitel Phokeethra Krabi (Tajlandia), zarządzał również hotelami Zenith Sukhumvit Hotel Bangkok, Sofitel Old Town Wrocław, Sofitel Grand Sopot, Novotel Poznań Centrum, Novotel Warszawa Airport oraz Mercure Gdynia Centrum. Następnie odpowiadał za rozwój działalności hotelarskiej w Apricot Capital Group, a od 2018 r. był dyrektorem generalnym kompleksu DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Marek Przeorski został pre-opening dyrektorem Mercure Białystok

  1. Serdeczne wyrazy współczucia dla Białegostoku, ale może nie potrwa to dłużej niż w Krakowie. Ciekawe dlaczego redakcja zapomniała wspomnieć o długim stażu pracy w hotelu Mazurkas w Ożarowie – bądźmy precyzyjni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *