Agnieszka Augustyniak dyrektorem Hamptona by Hilton Oświęcim   PERSONALIA

Agnieszka Augustyniak, ostatnio kierownik recepcji Hamptona by Hilton Oświęcim, a wcześniej związana m.in. z hotelami w Ustroniu, Qubusem Bielsko-Biała i Radisson Blu Kraków, została dyrektorem Hamptona Oświęcim.

Z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Zaczynała w Radisson Blu Kraków, gdzie pracowała przez siedem lat dochodząc do stanowiska reservation managera. Pracowała też w Radisson Blu w Ulsterze. W latach 2012-2014 była zastępcą dyrektora hotelu Qubus Bielska Biała, a w latach 2014-2018 pracowała w hotelach w Ustroniu: Olympic jako zastępca dyrektora i Wilga jako manager. Wiosną 2018 r. trafiła do zespołu otwierającego Hamptona by Hilton Oświęcim jako kierownik recepcji.

Agnieszka Augustyniak zastąpiła w Hamptonie Oświęcim Joannę Garner, która została dyrektorem kompleksu Green Mountain Hotel & Apartments z 280 pokojami i apartamentami w Karpaczu, o czym więcej pisaliśmy TU


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *