Warszawski Renaissance najlepszy z Renaissance’ów w Europie…

Hotel Renaissance Warsaw Airport jest najlepiej oceniany przez gości sieci Marriott International na tle 34 innych obiektów działających pod tą marką w Europie, m.in. w Paryżu, Londynie czy Barcelonie. Hotel został otwarty rok temu przez Polski Holding Hotelowy jako pierwszy obiekt tej marki w Polsce.

Sukces hotelu Renaissance, jak również sukces hotelu Moxy Warszawa Praga, który jest najlepszym hotelem Moxy w Europie, jest dla nas sygnałem, że wielką siłą polskiego hotelarstwa jest jakość. Potrafimy w Polsce nie tylko budować designerskie wnętrza, ale także tworzyć atmosferę, w której goście dobrze się czują. Cieszę się z naszego sukcesu i serdecznie gratuluję również naszym kolegom z Moxy Warszawa Praga – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH. Hotel Renaissance znajduje się przy Lotnisku Chopina, dysponuje 225 pokojami, salą balową oraz dziewięcioma nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Architektonicznie motywem przewodnim w hotelu jest polskie wzornictwo z lat 50. i 60. oraz polska szkoła plakatu W ciągu zaledwie roku hotel zbudował sobie również silną pozycję na warszawskim rynku – od wielu miesięcy utrzymuje się w pierwszej piątce hoteli w Warszawie na portalu Trip Advisor. Zdobył też tytuł Debiutu Roku w rankingu „Hotelarza” oraz wygrał konkurs na „Hotel z Pomysłem 2018”. Jednak najlepsze oceny goście przyznają personelowi. – Budowanie sukcesu jest codzienną pracą każdej osoby zatrudnionej w hotelu. Począwszy od pracowników biur, ale przede wszystkim osób w recepcji, gastronomii czy housekeepingu, których praca i uśmiech składają się na doświadczenie gościa. Codziennie nie tylko stajemy na wysokości wyzwań lifestyle'owego hotelu 5-gwiazdkowego, ale także staramy się inspirować naszych gości i tworzyć atmosferę, w której czują się swobodnie. Jestem niezwykle dumna, że nam się to udaje – mówi Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *