Kolejny obiekt sieci Kempinski został otwarty na Riwierze Egipskiej

325 pokojowy Hotel Soma Bay jest utrzymany w stylu mauretańskim - całość stanowi mieszankę orientalnej dekoracyjności, wschodniej elegancji i lekkości architektonicznej. Architektura hotelu wzbudza szczególne zainteresowanie – liczne arkady i kolumny w pięknych, żywych kolorach a także balkony w każdym pokoju wychodzące na zapierający dech w piersiach widok na Morze Czerwone sprawiają wrażenie pobytu w sułtańskim pałacu rodem z "Baśni z tysiąca i jednej nocy". Ale Hotel Soma Bay to także nowoczesność – pokoje wyposażone są w telewizory plazmowe, telewizję satelitarną, indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz marmurowe łazienki, dające uczucie chłodu w odróżnieniu od pogody panującej na zewnątrz.  
Miłośnicy sportu również mogą wybrać coś dla siebie, szczególnie entuzjaści sportów wodnych takich jak kite-surfing czy scuba diving. Dla wszystkich pozostałych gości do dyspozycji jest jeszcze 400 metrów prywatnej plaży, aqua-park z wielopoziomowymi basenami, ponad 2 tysiące metrów kwadratowych Spa, pole golfowe z którego rozpościera się widok na Morze Czerwone. Ten sam widok mogą również podziwiać goście restauracji hotelowej o mówiącej sama za siebie nazwie - The View. Więcej...

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *