Cambio Development wykonawcą Hamptona by Hilton na Ochocie   INWESTYCJE

Spółka Cambio Development została generalnym wykonawcą hotelu Hampton by Hilton Reduta ze 150 pokojami, który powstaje przy ul. Mszczonowskiej w Warszawie na Ochocie.  Cambio jest m.in. generalnym wykonawcą Centrum Sprzedaży China Town Poland.

Inwestycję w powstający obok Centrum Handlowego Reduta i Decathlonu hotel zainicjowała spółka ASF z wietnamskim kapitałem. Na jej czele stał Tri Tue Dao, m.in. członek zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Wólce Kosowskiej oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Wietnamskich w Polsce. Obecnie prezesem jest Hoang Tuyen Nguyen, prezes firmy Vinatapol, będącej współwłaścicielem Polskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej. Hotel zaprojektowała pracownia KM Rubaszkiewicz. Oddany do użytku ma zostać w drugiej połowie przyszłego roku. Będzie to czwarty Hampton w Warszawie po hotelach w centrum, przy lotnisku i w zagłębiu biurowym na Służewcu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Cambio Development wykonawcą Hamptona by Hilton na Ochocie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *