Akademia Hotelarza: Optymalizacja kosztów i zapobieganie nadużyciom   AKADEMIA HOTELARZA

Zagadnienia związane z optymalizacją kosztów stałych i zmiennych były tematem kolejnego z tegorocznych szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni czwartek 11 września w hotelu Courtyard by Marriott.

Podczas specjalistycznego seminarium dla właścicieli i dyrektorów hoteli nasz ekspert Tomasz Pieniążek, wiceprezes IGHP i współwłaściciel i partner w firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego Mumotive Consulting Group, przedstawił sprawdzone metody optymalizacji kosztów hotelu stosowane przez sieci i czołowe hotele niezależne.

W zgodnej ocenie uczestników szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazana wiedza przyczyni się do usprawnienia procesów związanych z procedurami w obiektach.

Plan szkoleń Akademii na sezon jesienny będzie dostępny już w lipcu na https://akademia-hotelarza.pl/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Akademia Hotelarza: Optymalizacja kosztów i zapobieganie nadużyciom

  1. „Optymalizacja kosztów” po polsku, czyli jakby tu jak najmniej zapłacić pracownikowi….a najlepiej nie zapłacić wcale. Już mnie mdli ta korporacyjna nowomowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *