Akademia Hotelarza: Optymalizacja kosztów i zapobieganie nadużyciom   AKADEMIA HOTELARZA

Zagadnienia związane z optymalizacją kosztów stałych i zmiennych były tematem kolejnego z tegorocznych szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni czwartek 11 września w hotelu Courtyard by Marriott.

Podczas specjalistycznego seminarium dla właścicieli i dyrektorów hoteli nasz ekspert Tomasz Pieniążek, wiceprezes IGHP i współwłaściciel i partner w firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego Mumotive Consulting Group, przedstawił sprawdzone metody optymalizacji kosztów hotelu stosowane przez sieci i czołowe hotele niezależne.

W zgodnej ocenie uczestników szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazana wiedza przyczyni się do usprawnienia procesów związanych z procedurami w obiektach.

Plan szkoleń Akademii na sezon jesienny będzie dostępny już w lipcu na https://akademia-hotelarza.pl/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Akademia Hotelarza: Optymalizacja kosztów i zapobieganie nadużyciom

  1. „Optymalizacja kosztów” po polsku, czyli jakby tu jak najmniej zapłacić pracownikowi….a najlepiej nie zapłacić wcale. Już mnie mdli ta korporacyjna nowomowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *