Nie wszystkie krzesła bankietowe są takie same.

Wybór należy do Ciebie. Podobne, nie znaczy takie same.

Wybór krzeseł bankietowych jest nie lada wyzwaniem dla hotelarzy i restauratorów. W dobie sklepów internetowych wybór ten stał się jeszcze trudniejszy, ponieważ pomimo dostępu do niezbędnych informacji krzesła sprawiają wrażenie jednakowych.

Na rynku można bowiem znaleźć krzesła niemal identyczne wizualnie, jednak znacząco różniące się pod względem specyfikacji technicznej. Musimy pamiętać, że krzesło to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim jego funkcjonalność.

Kampania firmy Mextra „Wybór należy do Ciebie. Podobne, nie znaczy takie same.” ma za zadanie uświadomić klientom różnice pomiędzy oferowanymi modelami krzeseł. Wybór padł na specyfikację wizualną, która najczęściej pojawia się w zapytaniach klientów, a więc czerwoną tapicerkę ze złotymi kropkami. Dzięki kampanii możecie Państwo zauważyć, że w ofercie krzeseł stanowych firma Mextra posiada aż 4 krzesła odpowiadające tej specyfikacji, jednak każde z nich różni się walorami technicznymi.

Zaczynając od marki Tani Bankiet i krzesła Herman, przez Linię Ekonomiczną z krzesłami ES 100 oraz Jazz, aż po Linię Standardową z krzesłem Alicante Originals ST 220. Każde z nich reprezentuje inną grupę cenową i jakościową, tak aby każdy z klientów mógł znaleźć krzesło o określonym wyglądzie w swoim progu cenowym.

Na pierwszy rzut oka wyglądają one niemal identycznie – co nie oznacza, że są takie same.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *