IHG z umową na Holiday Inn Express we Wrocławiu   INWESTYCJE

Krakowski deweloper IMS Budownictwo wybuduje we Wrocławiu hotel pod należącą do IHG marką Holiday Inn Express. 142 pokojowy hotel zarządzany przez Hotel Professionals Management Group pierwszych gości powita w 2021 roku.

Hotel Holiday Inn Express Wrocław ulokowany będzie przy jednej z głównych arterii miasta i zwrócony w kierunku dzielnicy Wrocław-Południe.

Obiekt zaoferuje 142 pokoje i będzie siódmym Holiday Inn Express’em w Polsce.

„Niezwykle cieszy nas dynamiczny rozwój w Polsce. To dla nas ważny rynek z ogromnym potencjałem wzrostu dla całej sieci IHG. Holiday Inn Express Wrocław stworzy nowe miejsca pracy we Wrocławiu. To istotna inwestycja i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Odczuwamy satysfakcję, że naszym partnerem jest IMS Budownictwo, firma, której wizja rynku jest zbieżna z naszą” – komentuje Mario Maxeiner, managing director, Northern Europe, IHG

Holiday Inn Express to najszybciej rosnąca marka z rodziny IHG. W portfolio IHG znajduje się obecnie 11 hoteli w Polsce reprezentujących marki InterContinental, Holiday Inn, Holiday Inn Express i Hotel Indigo. IHG planuje w naszym kraju otwarcie kolejnych 19 kolejnych hoteli – większość z nich do 2022 roku, w tym dwóch pod nowymi markami: Crowne Plaza i Staybridge Suites.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *