5. urodziny Hotelu Centrum Sosnowiec z prezydentem miasta

W ubiegłym tygodniu odbyły się 5. urodziny Hotelu Centrum Sosnowiec i Restauracji Warszawskiej inspirowane latami dwudziestymi XX wieku. Na wydarzenie przybyło ponad 200 zaproszonych osób, w tym prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński z dyrektor hotelu Katarzyną Różańską

Od wejścia gości witali dyrektor hotelu Katarzyna Różańska oraz szef kuchni i właściciel Restauracji Warszawskiej Bartłomiej Kornacki. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla gości entuzjazm wzbudził magiczny występ iluzjonisty Wojciecha Napory. Gorące oklaski otrzymała para tancerzy, która w swoich występach nawiązywała do stylów tanecznych z lat., jednak największych emocji można było doświadczyć przy stole do ruletki, gdzie wytrawny krupier wprowadzał gości w tajniki gry.

Entuzjazm wzbudził występ iluzjonisty Wojciecha Napory

3-gwiazdkowy Hotel Sosnowiec działa w XIX-wiecznej kamienicy. Początkowo miał 30 pokoi, a w ubiegłym roku powiększył się o nową kondygnację z 11 pokojami typu deluxe i apartamentem oraz salą konferencyjno-bankietową. Obecnie dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi na ok. 300 osób. Ich nazwy: Austriacka, Pruska i Rosyjska, nawiązują do czasów zaborów, gdy w Sosnowcu zbiegały się ich granice. W piwnicach działa Restauracja Warszawska (od nazwy ulicy, przy której się znajduje), nawiązująca klimatem do okresu międzywojennego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *