Adam Pilczuk pokieruje rozwojem DMDmodular w Polsce   PERSONALIA

Adam Pilczuk, piastujący przez ostatnie 3 lata stanowisko dyrektora ds. strategii i rozwoju w Polskim Holdingu Hotelowym (wcześniej Chopin Airport Development), został dyrektorem rozwoju rynku polskiego w DMDmodular, jednym z liderów w segmencie budownictwa modułowego w naszym kraju.

Adam Pilczuk z branżą hotelarską związany jest od 12  lat, wcześniej realizował projekty doradcze dla kilkudziesięciu hoteli w Polsce, w tym odpowiadał za działania pre-openingowe oraz wprowadzanie ich do międzynarodowych sieci hotelowych. Przed związaniem się z branżą hotelową pracował min. jako dyrektor finansowy w MT Development Group oraz w GE Money Bank i Citibank, a następnie na stanowisku dyrektora działu hotelowego w Kancelarii Cieślak & Kordasiewicz zarządzał projektami inwestycyjnymi hoteli oraz pozyskiwał dotacje unijne dla hoteli i sieci hotelowych. Od sierpnia 2016 roku związany z w Polskim Holdingiem Hotelowym (wcześniej Chopin Airport Development) w którym odpowiadał za rozwój spółki oraz realizację strategicznych projektów inwestycyjnych, a także za współpracę z międzynarodowymi sieciami hotelowymi takimi jak : Marriott, Hilton, IHG, Louvre Hotels Group, Best Western. Jest także jednym z trenerów Akademii Hotelarza.

“DMDmodular rozwija się bardzo dynamicznie i w dalszym ciągu intensyfikujemy ten wzrost. Wykorzystujemy obecnie bardzo dobrą koniunkturę dla budownictwa modułowego, która od kilku lat trwa na rynkach eksportowych, a w Polsce zaczyna bardzo istotnie zaznaczać swoja obecność, szczególnie w sektorze hotelowym. Cieszę się, że Adam dołącza do zespołu DMDmodular i będzie wzmacniał naszą pozycję na rynku hotelowym w Polsce z wieloma ekscytującymi projektami w przyszłości, które wspólnie będziemy realizować.” - mówi prezes DMDmodular Ewelina Woźniak - Szpakiewicz.

W sierpniu br. DMDmodular utworzyła oddział w USA. To właśnie w Nowym Jorku powstaje czterogwiazdkowy, 25-kondygnacyjny hotel modułowy o wysokości 96 m, zlokalizowany przy 6-tej Alei na Manhattanie pod marką AC by Marriott, produkowany w fabryce w Skawinie pod Krakowem.

Spółka we wrześniu br. Ogłosiła ponadto także podpisanie listu intencyjnego na realizację 270 pokojowego hotelu w Szklarskiej Porębie, który działać ma pod należącą do LHG marką Hotels&Preferene Luxury.

Od 1 września do zespołu DMDmodular dołączył również dyrektor rozwoju rynku Wielkiej Brytanii, Barry Holden. 

“Jestem przekonany, że moje doświadczenie w realizacji projektów hotelowych oraz współpraca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi przy ambitnych projektach, które realizowałem, pozwoli wzmocnić pozycję DMDmodular na rynku inwestycji hotelowych. Chcę aktywnie rozwijać oraz realizować strategię spółki, wykorzystując jej najmocniejsze strony takie jak innowacyjność, czy kontrola jakości jak i atuty związane z przewagami technologii budownictwa modułowego” - mówi Adam Pilczuk, dyrektor rozwoju w DMDmodular.

Spółka DMDmodular jest jednym z liderów w segmencie budownictwa modułowego w Polsce. Produkcja zlokalizowana jest pod Krakowem, skierowana jest na rynek krajowy i zagraniczny, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Europy i USA. Spółka koncentruje się w realizacji projektów “ pod klucz “ dla sektora hotelowego, mieszkaniowego i edukacji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *