Marcin Szymfel dyrektorem kompleksu Crowne Plaza – Holiday Inn Express   PERSONALIA

Marcin Szymfel, ostatnio zastępca dyrektora generalnego warszawskiego hotelu Intercontinental, został dyrektorem generalnym powstającego w inwestycji The Warsaw HUB dwumarkowego kompleksu z pierwszym w Polsce hotelem pod marką Crowne Plaza i Holiday Inn Express.

Z branżą hotelarską związany jest od połowy lat 90., zaczynając w dziale konferencji i bankietów hotelu Marriott Warszawa. W 1998 r. trafił do hotelu Bristol na stanowisko reservation coordinator, a w 2001 r. objął tam funkcję dyrektora ds. revenue managementu. W 2005 r. przeszedł do hotelu Intercontinental Warszawa na stanowisko dyrektora ds. revenue, a w 2010 r. awansował na dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, łącząc w ostatnich latach tę funkcję z obowiązkami zastępcy dyrektora hotelu. W 2010 r. został doktorem ekonomii na SGH

Powstający na bliskiej Woli kompleks Crowne Plaza - Holiday Inn Express ruszyć ma wiosną przyszłego roku i zarządzany będzie przez sieć IHG. Zaoferuje 430 pokoi (212 w Crowne Plaza i 218 w Holiday Inn Express). Właścicielem całej inwestycji wraz dwoma biurowcami, które połączone będą z budynkiem hotelowym pięciokondygnacyjną podstawą, jest Ghelamco.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *