Powstający Hampton by Hilton Łódź ma już dyrektor generalną   PERSONALIA

Joanna Płauszewska-Deka objęła stanowisko dyrektor generalnej powstającego hotelu Hampton by Hilton w Łodzi, którego otwarcie planowane jest na II kwartał przyszłego roku.

Z branżą hotelarską związana jest od 1998 r., kiedy rozpoczęła pracę w łódzkim Grand Hotelu. Potem doświadczenie zdobywała w warszawskich hotelach m.in. jako koordynator ds. grup i konferencji w hotelach sieci Starwood, senior sales manager w Courtyard by Marriott i zastępca dyrektora sprzedaży w Intercontinental. Od 2009 r. pracowała w Satoria Group na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu całej sieci. W 2014 r. wróciła do rodzinnej Łodzi, gdzie trzy lata pracowała jako dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelu DoubleTree by Hilton. Przez ostatnie dwa lata związana była z łódzką spółką EXPO- Łódź, odpowiadając za strategię marketingową obiektu i sprzedaż powierzchni wystawienniczo-konferencyjnych. Jest absolwentką geografii turystyki i hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim.

Hampton by Hilton Łódź zlokalizowany w samym sercu Łodzi u zbiegu ul. Piotrkowskiej i Mickiewicza dysponował będzie 149 pokojami, trzema salami konferencyjnymi z możliwością łączenia, siłownią i łóżkami dla sportowców o długości 2,10 m. Zarządzany będzie przez VHM Hotel Management.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *