Nowy dyrektor hotelu Best Western Jurata   PERSONALIA

Artur Derela, zarządzający ostatnio hotelem Mercure Warszawa Grand, dołączył do Polskiego Holdingu Hotelowego i objął stanowisko dyrektora hotelu Best Western w Juracie. Ewa Szczepańska – dotychczasowa dyrektor obiektu w Juracie objęła natomiast stery w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.


Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. W latach 1998–2008 pracował najpierw w dziale sprzedaży warszawskiego Novotelu Centrum, a później został szefem sprzedaży hotelowej. Następnie przez blisko dwa lata pełnił obowiązki zastępcy dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum. Z kolei w latach 2010–2016 pełnił rolę dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu oraz w Poznaniu. Przez ostatnie 2 lata kierował hotelem Mercure Grand w Warszawie.
– Cieszę się, że do naszego zespołu managerów dołączył wysokiej klasy fachowiec na rynku hotelowym – Artur Derela, który pokieruje hotelem Best Western Jurata. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej spółce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.
Best Western Hotel Jurata to kameralny trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt dysponuje 45 pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa.
Dotychczasowa dyrektor hotelu Best Western Jurata – Ewa Szczepańska, która zarządzała nim od 2017 roku, została dyrektorem Golden Tulip Międzyzdroje Residence.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *