DMDmodular Sponsorem Złotym HT 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Spółka DMDmodular, jeden z liderów w segmencie budownictwa modułowego, została Sponsorem Złotym organizowanej przez „Hotelarza” konferencji HT - Hotel Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Oferta DMDmodular skierowana jest na rynek krajowy oraz zagraniczny i obejmuje kraje Europy Zachodniej oraz Stany Zjednoczone. Spółka koncentruje się na realizacji obiektów w standardzie „pod klucz” dla sektora hotelowego, mieszkaniowego i edukacji.

W roku 2017 firma oddała do użytku rozbudowę hotelu BFC w standardzie 4-gwiazdkowym. Spółka wybrana została jako producent pokoi hotelowych dla najwyższego hotelu modułowego na świecie dla sieci AC Hotel by Marriott, który w standardzie 4-gwiazdkowym powstanie na nowojorskim Manhattanie. W roku 2019 DMDmodular otrzymała pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie MBI Award of Distinction organizowanym w ramach wydarzenia World of Modular w Las Vegas.  Firma została doceniona za rozwiązania projektowe i jakościowe oferowane dla branży obiektów akademickich. Spółka we wrześniu br. ogłosiła ponadto także podpisanie listu intencyjnego na realizację 270 pokojowego hotelu w Szklarskiej Porębie, który działać ma pod należącą do LHG marką Hotels&Preferene Luxury.

 Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem CBRE konferencja będzie już siódmą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla top Management branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży w regionie.

Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019.

 Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *