WIK Capital dołącza do grona Sponsorów HT 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma WIK Capital, stanowiąca zespół ekspertów oferujący kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, została Sponsorem Srebrnym organizowanej przez „Hotelarza” konferencji HT - Hotel Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Bogaty zakres oferty WIK Capital obejmuje również zarządzanie i restrukturyzację hoteli prywatnych i sieciowych, wraz z ich infrastrukturą.

WIK Capital obecnie realizuje dwa projekty hotelowe w Warszawie pod franczyzą międzynarodowych marek hotelowych: Staybridge Suites® Warszawa Ursynów (Intercontinental Hotels Group) oraz Tulip Residences® Warsaw Targowa (Louvre Hotels), a w przygotowaniu posiada kolejne projekty hotelowe zarówno w dużych miastach jak i miejscowościach turystycznych.

 Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem CBRE konferencja będzie już siódmą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla top Management branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży w regionie.

Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019.

 Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *