Przebudowa i modernizacja hotelu – jak zrobić to najefektywniej   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Już 25 listopada, 1 dnia konferencji HT - Hotel Trends Poland&CEE 2019 w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, inwestorzy, dyrektorzy, architekci, przedstawiciele sieci, dostawcy kluczowych rozwiązań i generalni wykonawcy poszukają odpowiedzi na kluczowe pytania: jak właściwie zaplanować i przeprowadzić remont hotelu, z jakimi wyzwaniami mierzą się inwestorzy konwertujący funkcje istniejących budynków na hotele, czy też dostosowujący działające obiekty do wymagań sieciowych.

Z dyskusji specjalistów dowiemy się, jak prace remontowe odbijają się na wynikach, co w procesie jest najbardziej kosztochłonne oraz na które elementy zwracać szczególną uwagę, a także co może najbardziej zaskoczyć w trakcie prac.

W panelu moderowanym przez Artura Pakułę, dyrektora działu zarzadzania projektami i kosztami, CBRE Polska udział wezmą:

Michał Bordewicz, Key Account Manager, Samsung

Bogdan Czajkowski, Założyciel i prezes zarządu HRCA


Piotr Kalinowski, CEO / Design Director – MIXD

Janusz Mitulski, Starszy dyrektor ds. rozwoju w regionie CEE i Ukrainy, Marriott International

Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu, Focus Hotels S.A.

Aneta Stępkowska, General manager, Courtyard By Marriott Warsaw Airport

 Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem CBRE konferencja będzie już siódmą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla top Management branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży w regionie.

Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019.

 Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *