W Międzywodziu powstanie ponad 100 pokojowy hotel   INWESTYCJE

W Międzywodziu na Wyspie Wolin w wakacje 2020 roku ma zostać otwarty czterogwiazdkowy hotel Juvena, oferujący 108 pokoi i strefę wellness z czterema basenami.

Hotel położony będzie w pierwszej linii zabudowy od plaży, przy ulicy Leśnej w Międzywodziu.

Zaoferować ma kilka typów pokoi i apartamentów, 4 baseny w tym jeden na dachu, taras słoneczny na dachu z basenem, leżakami i barem, dwie restauracje, kawiarnie, klub nocny, palarnię cygar, a także zaplecze konferencyjne składające się z 4 sal konferencynych i sali balowej o powierzchni ponad 400 mkw.

Budynek zaprojektowany przez JK Architekci osiągnął już stan surowy.

Juvena to nie jedyny duży hotel jaki powstać ma w Międzywodziu.

W marcu tego roku pisaliśmy, że Polski Holding Nieruchomości, Polski Holding Hotelowy oraz Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście podpisały list intencyjny w sprawie realizacji budowy nowego obiektu hotelowego w Międzywodziu. Nowy hotel ma powstać na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście w miejscu istniejącego ośrodka wypoczynkowego Portus. Planowany hotel będzie pełnił funkcję obiektu wypoczynkowego z rozbudowaną strefą SPA & wellness i atrakcjami wodnymi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *