Przemysław Konieczyński dyrektorem ibisa Styles Tomaszów   PERSONALIA

Przemysław Konieczyński, ostatnio dyrektor operacyjny kompleksu Novotel & ibis Poznań Centrum, objął stanowisko dyrektora generalnego powstającego hotelu ibis Styles Tomaszów Lubelski. Odpowiedzialny jest za kompleksowe przygotowanie hotelu do otwarcia i wdrożenie hotelu na rynek.

Wcześniej w latach 2011 – 2017 pracował w hotelach w Wielkiej Brytanii, m.in. jako F&B manager w hotelach sieci Accor i Hilton, następnie awansując na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego.  Od lipca 2017 roku zarządzał jako dyrektor operacyjny w hotelu Novotel & ibis Poznań Centrum, który posiada 516 pokoi i ponad 2 tys. m kw powierzchni konferencyjnej. Odpowiadał tam za przebieg modernizacji hotelu, otwarcie hotelu ibis i stworzenie kompleksu combo.

Ibis Styles Tomaszów Mazowiecki będzie dysponował 51 pokojami, restauracją oraz tarasem letnim na dachu, gdzie będzie funkcjonował bar i kawiarnia. W II etapie inwestycji planowana jest rozbudowa hotelu o część konferencyjno-bankietową.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *