Best Western Cristal w Białymstoku ze strefą wellnes i fitness

Best Western Hotel Cristal w Białymstoku powiększył się o strefę wellness i fitness m.in. z saunami suchą i parową, jacuzzi oraz grotą solną i tężnią solankową, a także maszynami służącymi do ćwiczeń typu cardio firmy Life Fitness: dwóch bieżni, orbitreka, rowerku i wioseł.

– Bardzo cieszymy się, że oferta naszego hotelu wzbogaciła się o strefę wellness & fitness, która została stworzona z myślą o naszych gościach, poszukujących nie tylko komfortowego noclegu, ale również miejsca gdzie będą mogli zregenerować siły i wypocząć – mówi Jolanta Kuprianowicz, dyrektor Best Western Hotel Cristal. – Ale to nie wszystko czym możemy się pochwalić, a nowa strefa wellness jest jednym z wielu udogodnień jakie oferujemy

4-gwiazdkowy Best Western Hotel Cristal dysponuje 88 pokojami i restauracją Cristal, która łączy smaki kuchni regionalnej z nowoczesnym podejście. Restaurant & Bar Cristal jako jedyna restauracja na Podlasiu otrzymała rekomendację organizacji Slow Food, a w 2018 i 2019 roku znalazła się na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce w przewodniku „Poland 100 Best Restaurants”. Została również wyróżniona największą ilością punktów na Podlasiu według żółtego przewodnika Gault & Millau.

W 2018 roku sieć Best Western przyznała hotelowi nagrodę Best Customer Service za najlepszą obsługę gości, a restauracji hotelowej Best Breakfast za najlepsze śniadania wśród hoteli sieci Best Western w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *