Nowa dyrektor sprzedaży sieci Puro Hotels   PERSONALIA

Izabela Sikora, która wcześniej była m.in. dyrektorem sprzedaży sieci Radisson na kraje bałtyckie i dyrektor generalną sieci cukierni Batida, objęła stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży w PURO Hotels. Zastąpiła Tymoteusza Skuzę, który przeszedł do litewskiej firmy inwestorskiej i operatorskiej Apex Alliance (o czym więcej pisaliśmy TUTAJ).

Izabela Sikora związana jest z branżą hotelarską od 25 lat. Karierę zaczynała w warszawskim Hotelu Bristol. Doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń wykorzystała w rozwijającym się Sodexho, gdzie m.in. koordynowała obsługę głównych sponsorów Olimpiady w Sydney w 2000 roku. Pod koniec 2001 roku, przeniosła się do Moskwy, gdzie kontynuowała swoją hotelarską karierę, tworząc struktury pro- i re-aktywnej sprzedaży oraz raczkujący wtedy revenue management w Le Meridien Moscow Country Club, jedynym w Rosji 18-dołkowym polem golfowym, ogromnym centrum konferencyjnym i SPA. Dzięki pobytowi i pracy w Rosji, płynnie włada językiem rosyjskim.

Jej zaangażowanie i osiągane wyniki sprzedażowe doceniła także grupa Starwood, dla której zarządzała pro-aktywną sprzedażą w Polsce centralnej i wspierała nowo powstające hotele marki Sheraton w Poznaniu i Krakowie (2003-2006). Odpowiadała również za reorganizację, analizę procesów i tworzenie nowych struktur sprzedaży re-aktywnej (2007-2011) dla Sheraton Warsaw i The Westin Warsaw.

Łącznie 10 lat spędziła w Tallinnie i Rydze. Była blisko związana z rynkami skandynawskimi i europejskimi, odpowiadając za koordynację i zarządzanie procesami sprzedażowymi z poziomu regionu, ostatnio łącznie dla grupy 14 hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) i okresowo siedmiu hoteli tej samej grupy w Polsce. Ostatnie dwa lata były dla niej powrotem do gastronomii – w warszawskiej sieci cukierni Batida pracowała nad zmianą postrzegania marki i poznawała procesy produkcyjne i operacyjne. 

Hotele PURO dzięki centralnej lokalizacji, inspiracji miejscową historią, sztuką i architekturą oraz licznymi aktywnościami proponowanymi gościom i mieszkańcom, stanowią integralną część miast, w których funkcjonują. W tym roku do rodziny hoteli PURO we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, dołączyły Łódź i Warszawa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *